"KIDAJU ME BOL I NEIZVESNOST!" Otac nestalog Đorđa za Kurir opisao agoniju u kojoj žive već 5 dana: Išao sam i u policiju zbog snimaka, ali...
Đorđe Memedovski (23) iz Smedereva nestao je 21. maja oko 10 sati kada je izašao iz kuće u smederevskom naselju Papazovac. Potraga za njim traje već pet dana, a otac nestalog Đorđa, Zoran Memedovski za Kurir kaže da se nada da će naći sina živog i zdravog i da će izaći iz agonije koju njegova porodica preživljava danima.
- Od mog sina nema ni traga ni glasa. Na početku su nam se javljali ljudi da su ga videli na nekoliko lokacija, ali nažalost to nije bio on. Išao sam i u policiju na prepoznavanje nakon što sam odgledao nekoliko video snimaka, ali to nije bilo moje dete - kaže Zoran plačući.
- Kida me ova bol koju osećam. Neizvesnost. Ne znam šta da radim! Uništava me ova agonija i neizvesnost gde je, da li je spavao, da li je jeo... Na kraju i da li je živ. Nekako, trudim se da crne slutnje ostavim po strani i da verujem da će se vratiti kući.
Naš sagovornik zahvalio se kako policiji, tako i njihovim rođacima i prijateljima koji im nesebično pomažu da nađu Đorđa.
- Hvala svima, zaista. Svi ga traže kao da je njihovo najrođenije dete - kaže on i počinje opet da plače:
- Trudim se da budem jak zbog cele porodice, da im budem temelj, ali ne mogu da izdržim ni ja. Jako sam zabrinut gde je i šta mu se desilo.
Mladić Đorđe Memedovski u trenutku nestanka bio je obučen u trenerku svetlo krem boje, dok je na nogama imao bele patike. Ukoliko ste ga možda videli javite na broj telefona 061 278 14 34 ili najbližoj policijskoj stanici.